niedziela, 13 maja 2012

Puk, puk... czy ktoś tu zajrzy???

Witam wszystkich, jeśli ktokolwiek jeszcze tu zajrzy.

Dopiero teraz wróciłam do normalnego funkcjonowania. Minęło sporo czasu, nie miałam nawet możliwości nic napisać. Nie tylko na blogu, w ogóle miałam "odciętą łączność ze światem". teraz dopiero mogę. A tu mam niezły problem. Akurat kiedy ogłosiłam wymiankę, rozchorowałam się. Nie zdążyłam nawet dokonać losowania w terminie. Te osoby, które się zgłosiły nie wiedziały nawet co się dzieje, a ja nie miałam jak nikogo powiadomić o moich problemach. Dawno minął koniec marca,  a niedługo będzie 26 maja, który to miał być terminem dostarczenia prezentów.
Teraz mam problem. Czy poprzesuwać terminy czy w ogóle odpuścić sprawę. Trochę byłoby nieładnie, bo jednak kilka osób zapisało się na tą wymiankę. Zostawię kwestię otwartą na kilka dni. Jeśli ktoś tu w ogóle zajrzy i miałby ochotę udzielić mi rady będę wdzięczna. Do końca tygodnia coś zdecyduję.

Nie bardzo tylko wiem czy w ogóle ktoś tu zajrzy. No cóż, powrót będzie trudny, ale mam nadzieję, że mi się uda wrócić na bloga.

2 komentarze:

  1. Oj. nie będzie tak źle. takie rzeczy się zdarzają. Zaglądaj, twórz i pokazuj. Pozdrawiam. Głowa do góry.

    OdpowiedzUsuń
  2. ja chyba rezygnuję z wymianki - w międzyczasie zapisałam się na inne - bo ta była w "zawieszeniu" :) ale twórz - wracaj powoli to artystycznego świata ;) i nie "dołuj" się :)

    OdpowiedzUsuń